Wódka weselna obowiązkowym elementem na sali

Wódka weselna stanowi obowiązkowy element na sali dla gości. Dzięki niej może być gwarantowana dobra zabawa i miła atmosfera w gronie rodziny oraz najbliższych przyjaciół. Warto pamiętać, aby alkohol był serwowany w formie schłodzonej. Niedopuszczalne jest podawanie ciepłej wódki biesiadnikom. Co ważne, powinno się ją serwować w odpowiednich, efektownych kieliszkach, najczęściej mają one pojemność 0,25 mililitra.

Ekskluzywne trunki na uroczystość weselną

Ekskluzywne trunki wyróżniają się atrakcyjnymi banderolami, dlatego ładnie komponują się z salą weselną oraz potrawami znajdującymi się na stole. Niektórzy nowożeńcy jednak dodatkowo przyozdabiają alkohol efektownymi zawieszkami, na których znajduje się data ślubu oraz imiona Pary Młodej. Mogą pojawić się tam również zabawne napisy, które można traktować z przymrużeniem oka. Para Młoda serwuje gościom najczęściej alkohol w butelkach o pojemności 0,5 bądź 0,7 litra. Niektórzy decydują się również na podawanie biesiadnikom trunków o pojemności 1 litra. W sytuacji, gdy butelka robi się pusta, osoba wyznaczona czyli najczęściej tata Panny Młodej lub Pana Młodego, musi wymienić pustą butelkę na pełną.

Wódka na wesele z dozownikiem czy bez?

Warto pamiętać o tym, że wódki weselne mogą być oferowane z dozownikami, które ułatwiają nalewanie alkoholu – dowiedz się: www.zankyou.pl/p/kilka-slow-o-wyborze-ilosci-i-serwowaniu-wodki-na-weselu-7589. Dzięki temu proces lania jest bardziej kontrolowany i można mieć pewność, że napój nie wyleje się w nadmiarze z kieliszków. Innym rodzajem są ekskluzywne trunki, które serwowane są bez dozownika. Według preferencji można zdecydować się na jedną bądź drugą opcję. Alkohole spożywane są przy stole weselnym oraz przy kąciku z wiejskimi wyrobami. Przydają się one również podczas zabaw oczepinowych a także mogą być ofiarowane w trakcie pożegnania dla bliskiej rodziny, znajomych oraz przyjaciół.

Comments are closed.