Jak podziękować gościom za udział w weselu?

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w naszym życiu. Na uroczystości takie zaprasza się przeważnie same najbliższe osoby, rodzinę  i przyjaciół. Szczęśliwa para młoda na koniec uroczystości powinna podziękować gościom za wspólnie spędzony czas. Można to zrobić na kilka sposobów.

Najlepsze sposoby na podziękowania dla gości

Jednym ze sposobów na podziękowanie gościom za udział w weselu jest krótka i zabawna przemowa młodej pary, wygłaszana na koniec wesela. Powinna być pełna emocji, a słowa płynąć prosto z serca. Jednak nie każdy odnajdzie się w takim sposobie wyrażenia wdzięczności, dlatego dobrym pomysłem jest wysłanie kartek z podziękowaniami za wzięcie udziału w weselu. Wysyła się je pocztą, po zakończonej zabawie. Kartki takie mogą być spersonalizowane, tak aby każdy z uczestników poczuł się wyjątkowo. Inną formą wyrażania wdzięczności, która staje się coraz popularniejsza, są drobne upominki. Mogą to być elegancko zapakowane słodycze, alkohol w malutkich butelkach, breloczki z imionami młodej pary albo zapachowe świeczki, które są prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Ślubne podziękowania dla gości świeczki – dlaczego warto je wybrać?

Świeczki zapachowe jako upominek dla weselnych gości to niezawodne  i uniwersalne rozwiązanie, z którego zadowoleni będą starsi i młodsi krewni i przyjaciele. Każda ze świeczek zamknięta jest w szkle, a to sprawia, że wygląda ona bardzo elegancko i estetycznie, a po każdym zapaleniu roztacza się z niej przyjemny zapach waniliowy, lawendowy lub kwiatowy. Do wykonania świeczek tego typu używa się wosku, który ma jasny kolor, jednolity. Dzięki temu pasować będą do każdego wnętrza i stanowić ciekawy element aranżacji.

Świeczki w słoiczkach idealne jako prezent dla gości

Jeśli chodzi o ślubne podziękowania dla gości świeczki w szklanych słoiczkach: https://z-milosci.pl/c/podziekowania-dla-gosci-swieczki zachwycą każdego. Są to produkty wysokiej jakości. Mogą być sojowe i idealnie wpisywać się w bardzo modne trendy ekologiczne. Taka forma podziękowań prezentuje się niezwykle stylowo i gustownie. Świeczki takie zdobione mogą być lawendą, drobinkami złota albo płatkami kwiatów. Zamknięte są przy pomocy białych, eleganckich zakrętek, które stanowią doskonałe uzupełnienie całości. Na naczyniach takich nalepione są etykietki z personalizowanym podpisem oraz z naturalnym motywem kwiatów lub zielonych liści. Grafiki takie idealnie pasować będą do wesel w różnych stylach. Najczęściej wykorzystuje się  świeczki z aranżacjami botanicznymi, rustykalnymi lub boho.

Świeczki w szkle to stylowe produkty, które układa się przy nakryciach na stole lub wręcza się osobiście wychodzącym gościom. Okrągłe etykietki są nie tylko dodatkową ozdobą, zawierają również informację o dacie zaślubin, inicjały lub imiona państwa młodych. Podarunki takie stanowić będą piękną pamiątkę z uroczystości. Po każdym zapaleniu świeczki przypominać się będą gościom piękne chwile z wesela. Dekoracje w postaci gustownych świeczek ustawić można w każdym domu i mieszkaniu, bez względu na to, w jakim stylu są urządzone.

Comments are closed.